NAPREDNI STUPANJ OBUKE PRVE POMOĆI

U periodu od 7.-9. studenog 2018., dio učenika 2.b i 2.c razreda u pratnji profesorice biologije i kemije Dine Klarin imali su priliku prisustvovati naprednom stupnju obuke prve pomoći u Domu Crvenog križa u Novom Vinodolskom. Cilj programa je podići razinu svijesti mladih o važnostima poznavanja postupaka prve pomoći kako bi se smanjile trajne posljedice u nesrećama. Zajedno sa drugim srednjim školama imali smo priliku steći teorijska znanja i praktične vještine zahvaljujući kvalificiranim predavačima i demonstratorima. Vrijeme nas je više nego poslužilo te su učenici svoje slobodno vrijeme proveli družeći se s drugim srednjoškolcima. Tema ovogodišnje radionice je podizanje svijesti o klimatskim promjenama te kako one utječu na ljudske živote.
Ovim putem zahvaljujemo svim članovima Crvenog križa koji su nam iskazali srdačnu dobrodošlicu i omogućili nam da u Zagreb ponesemo predivne uspomene i steknemo neka nova prijateljstva.
Uskoro nas čeka natjecanje tako da odmora nema J, ali dat ćemo sve od sebe da najbolje predstavimo našu školu.
Sve novosti o radu Kluba mladih GDCK Zagreba možete pratiti na web
stranici: www.ckzg.hr i na facebook stranici: Gradsko društvo Crvenog križa Zagreb.

objavio: Marija Martinović   datum: 26. 11. 2018.

Pobjednica ovogodišnjeg adventskog kalendara je E.R. iz 1.c. Osvojila je slobodan dan po izboru i tri tjedna odgovaranja po dogovoru. Čestitamo!

« Siječanj 2019 »